Investcast – השקעות, נדל"ן, כלכלה, יזמות

סקירת פודקאסטים ותכנים נוספים על כסף: איך הוא מתנהג, איך לעשות אותו, איך לא לאבד אותו. על הפודקאסט "Investcast" וכסף של גדולים.
investcast פודקאסט

נושאהשקעות, נדל"ן, כלכלה ויזמות
אורך פרק
30-45 דקות
עוסק ב: עולם ההשקעות
מיועד ל: אנשים שכבר מבינים דבר או שניים בתחומי העיסוק של הפודקאסט, ורוצים לעלות שלב
שפה: עברית
קבוצת הפייסבוק של הפודקאסט

אם יש לכם ידע קודם ואתם רוצים להיחשף לתוכן שיקח אתכם למעלה, יכול מאוד להיות שזה הפודקאסט בשבילכם.

אחת מהסיבות שנרצה שתכנסו לאתר הוא ללמוד על כלכלה. ולידים, כמובן. "אתם" ו"כלכלה" הם מושגים רחבים, ולכן האתר עוסק במגוון תחומים ורמות עומק שונות בעולם הכלכלה. אחרי רצף של הסכתים "למתחילים", אני שמחה להביא לכם סקירה מהשלב הבא.

מה יש בפודקאסט?

אינווסטקאסט הוא הסכת שמשלב ידע מקצועי ברמה גבוהה וחברות טובה. המגישים הם פלג דוידוביץ' ועידו חסון. דוידוביץ' ייסד חברה להשקעות נדל"ן גלובליות, חסון דואג ליצור עניין והסברים פשוטים בכל פרק. אם תהיתם לעצמכם, השילוב הזה עובד נהדר. השניים החליטו להנגיש את הידע שלהם גם בצורת הסכת, ומעבר לעובדה שהוא מאוד שימושי גם נחמד להקשיב לו תוך כדי שעושים דברים טכניים, כמו לכתוב סקירה.

הפרקים מתעסקים בעיקר בכסף גדול וכסף של גדולים. לא תמצאו כאן התנהלות כלכלית יומיומית או הסברים על עולם ההשקעות בכללי כדי לגרום לכם להיכנס אליו. מה שכן יש פה הוא הסבר למתקדמים: בניית אסטרטגיית השקעות למי שכבר יודעים דבר או שניים. ניהול נדל"ן בקצרה וישר לעניין, בלי להתעכב על מושגים פשוטים. כמובן שהוא להאזנה כללית ואם מתחשק לכם לשמוע חקירות עומק על נושאי נדל"ן ספציפיים, תהנו. אני אישית ממליצה להגיע לפודקאסט הזה עם ידע מקדים, כדי לקבל ממנו כמה שיותר כלים.

פרקים מומלצים

יכול להיות שבזכות הפרק הזה תקנו דירה! על הדרך היותר קלה אבל גם יקרה לראש שקט בכל מה שקשור לנדל"ן. בפירוט והסברים על חברות ניהול לדירות ברשותכן, במטרה לנסות להבין האם כדאי להשתמש באחת.
מה זה מינוף בהשקעות ולמה זה (מניב רווח) מצחיק? על סימני האזהרה בטריק העסקי שנשמע כמו רמאות, והדרך שבה תוכלו ליזום בשביל לייצר עוד כסף. פרק שנועד יותר להיות אתנחתא ויצירת עניין, ופחות כדי לגרום לכם באמת למנף בעצמכם.
עוסקים בשאלות שפחות נעים לענות עליהן לפעמים. הספוילר (כי גם הם אמרו אותו) זה שאין איך לדאוג לרווחה כלכלית במדויק, אלא בעיקר ליצור נקודת התחלה טובה בשביל המשפחה.

* כל האמור באתר מאניטיים הוא מידע כללי בלבד ואין לראות בו ייעוץ. אנחנו לא יועצי השקעות, סוכני ביטוח או יועצי פנסיה, אנחנו כן אוהבים שלאנשים יש יותר כסף פנוי ושמחים לעזור בזה.

17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.
חלקם יותר נגישים ופשוטים, חלקם יותר מוכרים, כמה יפתיעו אתכם.
את כולם כדאי להכיר כי כל אחת מהן היא דרך לעשות כסף.

שיתוף

המלצה מסחרית לעזרה הדדית

לפתיחת חשבון מסחר באקסלנס טרייד שדורשים את ההון הכי נמוך לפתיחת תיק (20K). אני אשמח שתפתחו אותו דרך הקישור שלי. כשנרשמים דרכי מקבלים, חוץ מכל ההטבות למצטרפים חדשים, גם 100 ש"ח מתנה. להצטרפות

המלצות קריאה

אולי תאהבו גם

מאמר אקראי מהאתר. גלו משהו חדש!

שיתוף

לקריאה נוספת

הפודקאסט כסף סקיר
כסף
ליאת זמיר

כסף בקיר

ההסכת הזה הוא שילוב של היכרות ומוכר. מצד אחד יש דיבור נרחב על חוויה שרק מי שבבעלותו נדל"ן יכול להכיר, אך החוויות האלו מונגשות בצורה שכל אחד יכול להבין, וגם ירצה לדרוך בעולם הזה.

קריאה נוספת >>
לעבור מעוסק פטור לעוסק מורשה
כסף
ליאור שפירא

לעבור מעוסק פטור לעוסק מורשה

הרבה עצמאים, ואני הייתי ביניהם, פוחדים לעבור מעוסק פטור לעוסק מורשה. אלו דברים שהסביר לי רואה החשבון שלי ושלמדתי בעצמי כשהפכתי מעוסק פטור לעוסק מורשה לפני כמה שנים.

קריאה נוספת >>

להגדיל חסכון ב-5 צעדים פשוטים

1. מלאו את הפרטים
2. פתחו קופת גמל להשקעה או קרן השתלמות עם הטבה בדמי הניהול
3. בנו את התמהיל המתאים לכם ביותר בעזרת היועצים של טרפז פיננסים
4. הפקידו כסף עד סוף השנה
5. הגדילו את החסכון שלכם.

ימים
שעות
דקות
שניות

עד סוף השנה

* ההטבה גם לשכירים וגם לעצמאים
** ההטבה ללא עלות מעבר לדמי הניהול

ב-31.12 נגמרת שנת המס וההפקדה מתאפסת. חבל לפספס שנה.

עוסקים פטורים? חושבים על פתיחת עוסק?

ניהול עוסק לעצמאים מתחילים