כסף בקיר

ההסכת הזה הוא שילוב של היכרות ומוכר. מצד אחד יש דיבור נרחב על חוויה שרק מי שבבעלותו נדל"ן יכול להכיר, אך החוויות האלו מונגשות בצורה שכל אחד יכול להבין, וגם ירצה לדרוך בעולם הזה.
הפודקאסט כסף סקיר

נושא: נדל"ן
אורך פרק: 15-30 ד'
עוסק ב: סיפורים אישיים על נושאים חשובים בעולם הנדל"ן, מבחינה כספית
מיועד ל: מי שרוצה להחכים בנושא במטרה להיכנס לתחום
שפה: עברית
אתר הפודקאסט

האסוציאציה הראשונה לביטוי "כסף בקיר" בשבילי היא הזהב שאנחנו מחביאים בבית, ירושה מסבתא יפה. אל תתלהבו מדי, מדובר בדבר שהוא בעיקר סנטימנטלי, אבל אנחנו מפחדים שמישהו יחשוב לגנוב אותו. מעין שדרוג לסטיגמה של האבא בסרטים ישראליים ישנים שמחביא את הכסף בבלטות. במקרה, הפודקאסט הזה לא מתעסק בגניבות, אלא עסקים חוקיים לגמרי וכאמור – בעולם הנדל"ן.

כמו העולם, הטלפונים והשיטות המשפחתיות שלנו לשמור על ירושות, גם הנדל"ן משתדרג ומשתנה בשנים האחרונות. יש כמויות עצומות של חדשות, עדכונים וכתבות בנושא, במיוחד באתרים כלכליים. בגלל זה, כנראה, קיימת סטיגמה שלילית על לימודי כלכלה, או לפחות הרלוונטיות שלהם להתנהלות כלכלית בעולם האמיתי. זו אחת מהסיבות שבגללה אנחנו קיימים – ידע רלוונטי, ברור ונגיש לכל על כסף.

מה יש בפודקאסט

התוכנית בהנחיית גיא ליברמן, עורך הנדל"ן בעיתון הכלכלי "גלובס". בכל פרק יש אורח אחר שמדבר על הנושא הספציפי בתוך עולם הנדל"ן שיש להכיר, ובהקשבה רציפה תוכלו לקבל תמונה מלאת זוויות בתחום שנראה גדול מדי. ההסתכלות היא אנושית, ומתעסקת גם במספרים אבל בעיקר בהתנהגות אנושית וחשיבה מקורקעת, במובן הטוב של המילה. בכל זאת מדובר בנדל"ן שאינו בשמיים או בים. הפודקאסט מכיל יותר מחמישים פרקים שעוסקים בדברים הפופולארים והעדכניים שאנחנו שמעים מהצד על עולם הדירות והקרקעות.

הרבה ממה שאנחנו מסקרים כאן הוא צהר לעולם מסוים, או חינוך פיננסי כללי, אבל ההסכת הזה משלב את שניהם. מצד אחד יש דיבור נרחב על חוויה שרק מי שבבעלותו נדל"ן יכול להכיר, אך החוויות האלו מונגשות בצורה שכל אחד יכול להבין, וגם ירצה לדרוך בעולם הזה.

ספוילר: אף לא אדם אחד נרצח במהלך הפרק למיטב ידיעתי. מעלים על פני השטח את מה שכדאי ללמוד לפני שמתחילים, על התהליך עצמו, כדי לדעת לא לטעות ברמה גבוהה
נשמע כמו הסרט החדש של דיסני, אבל מסתבר שלא. עם תכנון והשקעה נכונים תוכלו לדעת שגם לילדים שלכם תהיה דירה לגור בה.קריטי בחמסין ובקרה, במיוחד אם החלטתם שנדל"ן מתאים לכם. בפרק הזה לומדים איך לדלות מידע מפני סערת הרעיונות והדעות שפוגשים.

* כל האמור באתר מאניטיים הוא מידע כללי בלבד ואין לראות בו ייעוץ. אנחנו לא יועצי השקעות, סוכני ביטוח או יועצי פנסיה, אנחנו כן אוהבים שלאנשים יש יותר כסף פנוי ושמחים לעזור בזה.

17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.
חלקם יותר נגישים ופשוטים, חלקם יותר מוכרים, כמה יפתיעו אתכם.
את כולם כדאי להכיר כי כל אחת מהן היא דרך לעשות כסף.

שיתוף

המלצה מסחרית לעזרה הדדית

לפתיחת חשבון מסחר באקסלנס טרייד שדורשים את ההון הכי נמוך לפתיחת תיק (20K). אני אשמח שתפתחו אותו דרך הקישור שלי. כשנרשמים דרכי מקבלים, חוץ מכל ההטבות למצטרפים חדשים, גם 100 ש"ח מתנה. להצטרפות

המלצות קריאה

אולי תאהבו גם

מאמר אקראי מהאתר. גלו משהו חדש!

שוק המניות ברידה
כסף

איך לנהל תיק השקעות?

"בהשקעה רבת שנים אין חובה להישאר עם אותן אחזקות. כמו שמעטים מי שקונים נכס נדל"ן אחד ונשארים איתו לכל החיים". איך לנהל תיק השקעות בשוק ההון ולהישאר רווחיים?

המשך קריאה »
הכסף של החיים עצמם
כסף

הכסף של החיים עצמם

מה דעתנו על הפודקאסט "הכסף של החיים עצמם" של תומר ורון? | סקירת פודקאסטים וערוצים על כסף: איך הוא מתנהג, איך לעשות אותו, איך לא לאבד אותו.

המשך קריאה »

שיתוף

לקריאה נוספת

לפתוח עסק בגיל צעיר
כסף
ליאור שפירא

איך לפתוח עסק בגיל צעיר

המדריך לפתיחת עוסק פטור: למה לפתוח, איך לפתוח, ההבדל בין פטור למורשה, מתי הופכים לעוסק מורשה, מה צריך שיהיה לעוסק פטור ואיך להביא לקוחות ראשונים.

קריאה נוספת >>

להגדיל חסכון ב-5 צעדים פשוטים

1. מלאו את הפרטים
2. פתחו קופת גמל להשקעה או קרן השתלמות עם הטבה בדמי הניהול
3. בנו את התמהיל המתאים לכם ביותר בעזרת היועצים של טרפז פיננסים
4. הפקידו כסף עד סוף השנה
5. הגדילו את החסכון שלכם.

Days
Hours
Minutes
Seconds

עד סוף השנה

* ההטבה גם לשכירים וגם לעצמאים
** ההטבה ללא עלות מעבר לדמי הניהול

ב-31.12 נגמרת שנת המס וההפקדה מתאפסת. חבל לפספס שנה.

עוסקים פטורים? חושבים על פתיחת עוסק?

ניהול עוסק לעצמאים מתחילים